Jak nejvýhodněji zaplatit jako člen/ka při nákupu parfému FM Group.

Pokud nakupujete na oficiálním eshopu FM group (případně kdekoli, kde platíte jinou měnou než CZK), možná platíte svou českou platební kartou a s tím využíváte i špatné kurzy své banky.
  • https://shop-global.fmworld.com - asi nejčastější volba nákupu pro české členy
  • https://sklep-pl.fmworld.com - alternativně je možnost kouknout třeba i sem - někdy mají výhodné akce, ale není to moc pro plátce DPH a je potřeba využít nějakou přeposílací službu z PL do Česka.
  • v posledním kroku platby se vybírá platební metoda, tedy nejčastěji platebí brána pro platbu kartou (nyní je asi nejpříjemnější z výběru Stripe, ale je jedno kterou vyberete)
Pokud neplatíte v českých korunách vyplatí se podívat na kurzy a poplatky, za které vaše banka platby provádí. Rovnou mohu sdělit, že banky jsou dražší než dopravci při volbě dobírky...
 
Nicméně asi nejpohodlnější a nejlevnější je založit účet u Revolut (ZDARMA vedení i založení a během pár minut v rámci mobilní aplikace). Následně si tam ZDARMA založit virtuální kartu, kterou můžete obratem používat a napárovat i na Google Pay (a platit i mobilem v kamenném obhodě). Samozřejmě v zahraničí se vyplatí platit vše pomoci ní.
Tento účet můžete pohodlně dobíjet z jiné platební karty (nějaké české banky). Jelikož je aplikace sympatická a efektivní, s rychlou možností třeba i dočasného zmrazení karty atd. je možné že se z toho stane oblíbena bezpečná platební karta na ostatní nákupy.
Jako bonus si zdarma můžete založit i PRO kartu (oficiálně by měla by sloužit třeba pro OSVČ), na kterou dostanete zpátky cashback 1% ze všech plateb.
Revolut nabízí i placené účty, kde máte rozsáhlé cestovní pojištění, možnost výhodnějšího investování do akcií a kryptoměn atd.

Založit Revolu účet