Jak nakupovat parfémy FM Group

Pokud nejste členem

Jesli ještě nejste členem, můžete nakoupit například z eshopu faun.cz a nebo se zaregistrovat a mít slevu na produkty.

Pokud již máte registraci u FM Group

Členství v FM Group opravňuje k přímému nákupu. Můžete tak nakoupit parfémy, kosmetiku i další výrobky FM Group výhodněji se slevou, přímo na stránkách centrály.

Při nákupu startéru získáte číslo distributora, které slouží k registraci na www.distribution.fmworld.com.  Pomocí této stránky se dozvídáte různé informace například: slevy, soutěže, akce… Dále na této stránce uskutečňujete objednávky přes kategorii internetový obchod. Dále zde vidíte, kdo všechno je pod Vámi tzv. nový strom, Vaše prémie-slevy, novinky v sortimentu a jiné. Můžete si zde stáhnout katalogy, obrázky produktů, letáky… 

Objednávky přes centrálu, již jsem distributor, odběratel:

Objednáváte přes centrálu, buď telefonicky, emailem a nebo přes web - internetový obchod, který naleznete na stránkách centrály (www.distribution.fmworld.com).  Při objednávce si dávejte pozor na adresu doručení a fakturační adresu. Pokud jakoukoliv adresu změníte, automaticky se Vám změní i ta druhá, i když to tak nechcete. Dávejte veliký pozor při objednávce. Objednávka Vám přijde prostřednictvím GLS na dobírku. FM Group po objednání zboží Vám pošle emaily, že objednávka byla přijata a podle skladových zásob Vám bude zaslána. Když Vám objednávku budou zasílat, příjde Vám email o doručení prostřednictvím centrály FM Group. GLS Vám také přijde email, že balíček přijali na pobočku, a pošlou Vám číslo balíku, tak můžete sledovat zásilky, kde právě je. Od odeslání balíku zpravidla trvá 2 pracovní dny než dorazí k Vám. Příjde Vám více emailu. Zpravidla ten den, kdy Vám mají zboží doručit Vám od firmy GLS přijde i SMS.

Dopravné a balné záleží kolik máte bodů v dané objednávce:

 - při objednávce do 149,99 bodů včetně činí
dopravné 99 Kč,
 - při objednávce nad 150 bodů včetně činí
dopravné 89 Kč,
 - při nákupu startovací sady Základní startér Kit
150 + 100 bodů je dopravné po celé České
republice zdarma,
 - při objednávce nad 200 bodů je dopravné po
celé České republice zdarma.

Již jste byli členem FM Group, ale členství Vám bylo zrušeno. 

Více v sekci Jak se stát členem.

Staňte se fanouškem i Vy na facebooku a dozvíte se novinky i zde. Přejeme Vám příjemné nakupování.

Při dotazu nás prosím kontaktujte.